Blog Patryka

Wpisy

 • sobota, 21 lutego 2015
  • Media w życiu singla

   Jeśli mamy drugą osobę to zazwyczaj spędzamy z nią bardzo dużo czasu. Nie zawsze mamy, więc, wtedy ochotę na oglądanie telewizji, przez co widzimy jednocześnie mniej reklam różnego rodzaju. W ten sposób o wiele łatwiej zachowujemy zdrowy umysł, zwłaszcza że nie jesteśmy podatni na działanie mediów w swoim życiu.

   Sprawa ma się nieco, inaczej, gdy jest się singlem. Wiem to po odczułem to na własnej skórze wiele osób będących singlami niezależnie czy z przymusu, czy też z wyboru jest podatnych na wpływy reklam jakie pojawiają się w telewizji, czy też innych środkach przekazu. Najpopularniejszym środkiem komercyjnym, gdzie pojawią się reklamy jest dziś jednak internet z racji tego, że czasy mimo wszystko się zmieniły.

   Samotne wieczory w sieci to faktycznie standard u większości singlów zwłaszcza tych, którzy nie prowadzą szczególnie bujnego życia towarzyskiego. To właśnie oni statystycznie są też najczęściej odbiorcami różnych reklam w przeciwieństwie do osób, które mają kogoś. Takie działanie jest więc celowe, ponieważ odbiorcy muszą być a, wtedy najlepiej chwytają to, co chciał, im przekazać dany reklamodawca. Im więcej oglądających tym większe zyski i, wtedy wszyscy są zadowoleni nie tylko sam klient. Wpływ reklam oraz innych mediów nie sposób wytłumaczyć w inny sposób to się dzieje naprawdę i powinniśmy otworzyć oczy, bowiem reklama jest tylko dźwignią handlu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   sobota, 21 lutego 2015 13:48
 • czwartek, 19 lutego 2015
  • Reklama o tak

   Jestem prawdziwym specjalistą od reklamy. Potrafię ją nie tylko zrealizować, ale jednocześnie wcielić w życie. Zawsze zaczyna się od fazy ogólnego planowania w tym trybie tak naprawdę powstaje minimalny zarys tego co tak naprawdę chcemy ostatecznie uchwycić. Nie jest to zbyt prosta sprawa, ale mimo wszystko możliwa do realizacji. Planowanie ma to do siebie, że powstaje w tym czasie kilka różnych szkiców. Nigdy jako profesjonalista nie bazuje na jednym projekcie tylko na wielu takich, które ostatecznie są ze sobą w jakiś sposób powiązane. To bardzo ważna sprawa, bowiem w ten sposób mogę część tych lepszych pomysłów przenieść do innego projektu a skasować te, które nie przypadły mi do gustu.

   Co więcej pytam się zawsze innych co myślą o pomysłach, które ja wrzucam do kosza. Jeśli ktoś ma wątpliwości to po prostu pozostawiamy dany pomysł i staramy się dopasować do niego właściwy schemat. Budowanie reklamy to, jak sami widzimy bardzo wiele luźnych czynników, które w ostatecznym rozrachunku wiążą się ze sobą. W każdym przypadku to powiązanie jest naprawdę różne nie ma dwóch takich samych schematów. Nawet konkurencyjne firmy reklamowe nie powielają pomysłów, gdyż w ten sposób bardzo łatwo było można, by oskarżyć je o plagiat. Dlatego każda reklama musi nieść ze sobą innowację tylko, wtedy można ją wykorzystać jako naprawdę świeży pomysł. Czasem etap planowania wydłuża nie jest to jednak złe podejście czasem lepiej zaczekać niż podjąć złą decyzję.

   To wszystko spoczywa na moich barkach dlatego ciąży nade mną bardzo duża odpowiedzialność za powodzenie reklamy. Zdaje sobie sprawę z tego, że niezależnie co zrobię reklama może okazać się fiaskiem także pod względem finansowym. Więcej będzie, wtedy kosztować wdrożenie reklamy niż zyski z niej nie mogę dopuścić do takiej sytuacji, inaczej zapłacę głową. Ktoś musi być obarczony winą za fiasko a niestety pomysłodawca i główny realizator danej kampanii reklamowej ma zawsze najgorzej jednak, gdy reklama trafi w odpowiednie miejsce to taka osoba jak ja może liczyć naprawdę wysokie zyski i to tylko z jednej reklamy. Trzeba mieć, więc do tego odpowiednie podejście bez tego tak naprawdę zawsze będziemy skazywani na porażkę niezależnie od kroków jakie wykonamy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   czwartek, 19 lutego 2015 09:57
 • piątek, 19 grudnia 2014
  • Kryzys w reklamie za wcześnie na to

   Obecnie bardzo często możemy odnotować duże spowolnienie gospodarcze. Nie jestem osobą ślepą i dobrze widzę, że tego typu działanie bardzo niekorzystanie odbija się na samym rynku reklamy. Niestety, ale sytuacja wydaje się być rzeczywiście trudna przekonuje mnie to przede wszystkim, że dzisiaj sondaże mówią wyraźnie o tym, że pozycja reklamy słabnie. Jednak uszy do góry, bowiem ten spadek sprawił, że otworzyły się co niektórym oczy i z pewnością jest szansa na to, aby dokonać pewnych ważnych zmian, które będą w stanie sprawić, że reklama zacznie ewoluować we właściwym kierunku, czyli tak jak tego naprawdę chcemy.

    

   Jak ma wyglądać ta ewolucja

   Oczywiście taka ewolucja to przed wszystkim spora zasługa różnorodnych mediów jakie tylko wpływają na kształt i wygląd dzisiejszej reklamy. Nie sposób tak naprawdę tego nie zauważyć reklama odbija dziś piętno w najbardziej ważnych aspektach dlatego ja sam widzę co się z nią dzieje i ciesze się, że nie można mówić jeszcze o prawdziwym kryzysie, ponieważ do niego jeszcze długa droga. Tak naprawdę to jakby nie patrzeć właściwym efektem tego wszystkiego jest zauważalne spowolnienie w działaniu reklamy, ale na szczęście są to rzeczy, które możemy już dziś bez żadnego problemu skorygować w odpowiedniej dla nas chwili.

    

   Zastrzyk świeżej energii

   

   Uznajmy, więc dzisiaj, że niektóre media potrzebują nieco zastrzyku świeżej energii aby w pełni dobrze funkcjonować i zapewniać nam zysk to bardzo ważna sprawa. Tak to właśnie dzisiaj powinno działać. Tak, więc możemy szukać odpowiedniego napędu, bowiem w tej sytuacji może to dodać nieco więcej możliwości. Ja sam oczekuje tego, że reklama stanie się znowu wartościowym produktem na, który sam będę mógł postawić każde pieniądze. Jest to, więc jakieś rozwiązanie nawet dla tych, którzy wcześniej nie byli do końca pewni czy reklama podniesie się z kolan liczy się to, że wciąż można na niej nieźle zarobić mimo ostatnich spadków.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   piątek, 19 grudnia 2014 08:57
 • czwartek, 04 grudnia 2014
  • Wpis bez tytułu

   Świat mediów i świat reklamy otacza nas niemalże z każdej strony, w każdej chwili. Dziś to wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Dawniej, reklamy to było coś, co raz na jakiś czas widzieliśmy. Gazety, czasopisma, sporadycznie radio i telewizja pokazywały nam jakieś reklamowane produkty, zachęcały do korzystania z różnych usług i towarów. Dziś sprawa jest zupełnie inna. Gazety przepełnione są reklamami. W zasadzie, to nawet więcej jest reklam niż samej treści, wywiadów czy ciekawych artykułów. Podobnie rzecz się ma z mediami audio wizualnymi. Tam również więcej czasu poświęcone jest reklamom, większy nacisk położony jest na reklamy niż na treści pozostałe. To dziwne, zwłaszcza, że reklamy cel mają jedynie komercyjny i zarobkowy. Media natomiast powinny w pierwszej kolejności przekazywać różnorodne informacje, wiadomości i treści, a nie zaś reklamy. Jednakże, jak widać, czasy się zmieniają, priorytety się zmieniają i wszystko zaczyn się inaczej układać, a to jest bardzo ważne i trzeba mieć tego świadomość. W tym zalewie reklam i przekazu jedynie komercyjnego warto zwrócić uwagę na jakość tego przekazu i jakość reklam. Jedna drugiej nie jest bowiem równa. Są reklamy na znacznie wyższym poziomie i na znacznie niższym poziomie. Wystarczy zwrócić uwagę na stronę http://www.centrumtlumaczen.pl . To jest doskonały przykład reklamy na bardzo wysokim poziomie. Strona zrobiona została z gustem, ze smakiem i pełnym profesjonalizmem. Zachęca wręcz do skorzystania z usług firmy. Nie jest ani nachalna, ani bezczelna, ani kontrowersyjna. Wszystko wygląda doskonale i na prawdę na poziomie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   czwartek, 04 grudnia 2014 17:26
 • środa, 17 września 2014
  • O mnie

   Witam teraz powiem kilka słów o sobie nazywam się Patryk Sadowski i, na co dzień zajmuje się przeciętnymi sprawami jak normalny obywatel. Piszę o motywacji oraz o innych podobnych sprawach, mimo iż, na co dzień robię całkiem inne rzeczy. Jestem osobą spokojną dążącą do celu, który sobie wyznaczę. Mam 25 lat i wiem dobrze co muszę zrobić aby utrzymywać sportowy styl życia niezależnie od okoliczności. Dbam bardzo o swoją kondycję, ponieważ doskonale wiem jak to jest, gdy faktycznie trzeba pokazać prawdziwy wygląd. Dodatkowo w swoich wpisach staram się pokazać swoją naturę jaki jestem aby ludzie lepiej mnie odbierali co akurat w moim przypadku pokazuje to, co mam do zaoferowania. Większość moich nawyków jakie przyjmuje pomagają mi w mojej pracy co bardzo często się sprawdza. Jestem też przekonany co do tego, że moje wpisy są ciekawe i na pewno przypadną państwu do gustu. Kwestie marketingowe to, co prawda osobna sprawa, ale staram się być naturalny i otwarty wobec innych ludzi. Mam jeszcze kota i psa.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   środa, 17 września 2014 08:22
 • środa, 10 września 2014
  • Media raz jeszcze

   Wiele osób  wspomina o mediach społecznościowych które pod pewnym kątem faktycznie może świadczyć o tym że zwiększa się nasza świadomość w tak zwanej internetowej społeczności.

   Sam korzystam z mediów społecznościowych i doskonale wiem czym jest prawdziwa komunikacja. Jakby nie patrzeć to cały czas rośnie znaczenie tych prawdziwych kanałów za pomocą których otwiera się zupełnie nowy rozdział w historii.

   Cenie sobie media społecznościowe bo one są mimo wszystko cenionym źródłem informacji z którego wiele wynika. Tak to się przedstawia.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   środa, 10 września 2014 10:41
 • wtorek, 09 września 2014
  • Reklama w mediach społecznościowych

   Media i reklama to ostatnio podmioty, które podlegają ciągłemu rozwojowi. To bardzo łatwo zaobserwować, zwłaszcza że zauważyłem fakt, iż reklamy są coraz bardziej rozbudowane i wnoszą coraz to nowszą jakość do reklam.

   Gdy włączę telewizor, czy też internet to, wtedy widzę już nawet reklamy na portalach społecznościowych co sprawia, że do reklam zostaje wnoszony nowy styl, ponieważ, gdzie nie włączę jakieś strony to mam do czynienia czasem z bardzo natrętnymi, bo wyskakującymi z znienacka reklamami.

    To może nas po prostu irytować, ale tak wabi się klienta.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 września 2014 08:04
 • wtorek, 02 września 2014
  • Witajcie

   Oczywiście warto też podkreślić, że staram się podchodzić do tych wszystkich działań z dystansem aby to wszystko nie było zbyt monotonne. Tak naprawdę każdy z was może przeczytać co mam do powiedzenia na ten temat.

   Witam na moim blogu. Jak zauważyliście na mojej stronie bardzo dużo miejsca poświęcam wiadomościom oraz ogólnemu przekazowi informacji. Jest to związane z tym, że bardzo dużą uwagę poświęcam dobrej reklamie, bo praktycznie tylko taka zachęta jest w stanie przemówić mi do rozsądku i skusić na kupno danej rzeczy.

    Oczywiście reklama to motyw powszechny i stosowany w praktycznie każdej kampanii sam również stosuje podobne zabiegi, ponieważ właśnie w ten sposób mogę zdobyć jakże ważną i potrzebną popularność dla swojego bloga.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 września 2014 19:25

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa