Blog Patryka

Wpisy

 • sobota, 21 lutego 2015
  • Media w życiu singla

   Jeśli mamy drugą osobę to zazwyczaj spędzamy z nią bardzo dużo czasu. Nie zawsze mamy, więc, wtedy ochotę na oglądanie telewizji, przez co widzimy jednocześnie mniej reklam różnego rodzaju. W ten sposób o wiele łatwiej zachowujemy zdrowy umysł, zwłaszcza że nie jesteśmy podatni na działanie mediów w swoim życiu.

   Sprawa ma się nieco, inaczej, gdy jest się singlem. Wiem to po odczułem to na własnej skórze wiele osób będących singlami niezależnie czy z przymusu, czy też z wyboru jest podatnych na wpływy reklam jakie pojawiają się w telewizji, czy też innych środkach przekazu. Najpopularniejszym środkiem komercyjnym, gdzie pojawią się reklamy jest dziś jednak internet z racji tego, że czasy mimo wszystko się zmieniły.

   Samotne wieczory w sieci to faktycznie standard u większości singlów zwłaszcza tych, którzy nie prowadzą szczególnie bujnego życia towarzyskiego. To właśnie oni statystycznie są też najczęściej odbiorcami różnych reklam w przeciwieństwie do osób, które mają kogoś. Takie działanie jest więc celowe, ponieważ odbiorcy muszą być a, wtedy najlepiej chwytają to, co chciał, im przekazać dany reklamodawca. Im więcej oglądających tym większe zyski i, wtedy wszyscy są zadowoleni nie tylko sam klient. Wpływ reklam oraz innych mediów nie sposób wytłumaczyć w inny sposób to się dzieje naprawdę i powinniśmy otworzyć oczy, bowiem reklama jest tylko dźwignią handlu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   sobota, 21 lutego 2015 13:48
 • czwartek, 19 lutego 2015
  • Reklama o tak

   Jestem prawdziwym specjalistą od reklamy. Potrafię ją nie tylko zrealizować, ale jednocześnie wcielić w życie. Zawsze zaczyna się od fazy ogólnego planowania w tym trybie tak naprawdę powstaje minimalny zarys tego co tak naprawdę chcemy ostatecznie uchwycić. Nie jest to zbyt prosta sprawa, ale mimo wszystko możliwa do realizacji. Planowanie ma to do siebie, że powstaje w tym czasie kilka różnych szkiców. Nigdy jako profesjonalista nie bazuje na jednym projekcie tylko na wielu takich, które ostatecznie są ze sobą w jakiś sposób powiązane. To bardzo ważna sprawa, bowiem w ten sposób mogę część tych lepszych pomysłów przenieść do innego projektu a skasować te, które nie przypadły mi do gustu.

   Co więcej pytam się zawsze innych co myślą o pomysłach, które ja wrzucam do kosza. Jeśli ktoś ma wątpliwości to po prostu pozostawiamy dany pomysł i staramy się dopasować do niego właściwy schemat. Budowanie reklamy to, jak sami widzimy bardzo wiele luźnych czynników, które w ostatecznym rozrachunku wiążą się ze sobą. W każdym przypadku to powiązanie jest naprawdę różne nie ma dwóch takich samych schematów. Nawet konkurencyjne firmy reklamowe nie powielają pomysłów, gdyż w ten sposób bardzo łatwo było można, by oskarżyć je o plagiat. Dlatego każda reklama musi nieść ze sobą innowację tylko, wtedy można ją wykorzystać jako naprawdę świeży pomysł. Czasem etap planowania wydłuża nie jest to jednak złe podejście czasem lepiej zaczekać niż podjąć złą decyzję.

   To wszystko spoczywa na moich barkach dlatego ciąży nade mną bardzo duża odpowiedzialność za powodzenie reklamy. Zdaje sobie sprawę z tego, że niezależnie co zrobię reklama może okazać się fiaskiem także pod względem finansowym. Więcej będzie, wtedy kosztować wdrożenie reklamy niż zyski z niej nie mogę dopuścić do takiej sytuacji, inaczej zapłacę głową. Ktoś musi być obarczony winą za fiasko a niestety pomysłodawca i główny realizator danej kampanii reklamowej ma zawsze najgorzej jednak, gdy reklama trafi w odpowiednie miejsce to taka osoba jak ja może liczyć naprawdę wysokie zyski i to tylko z jednej reklamy. Trzeba mieć, więc do tego odpowiednie podejście bez tego tak naprawdę zawsze będziemy skazywani na porażkę niezależnie od kroków jakie wykonamy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   czwartek, 19 lutego 2015 09:57

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa