Blog Patryka

Wpisy

 • piątek, 19 grudnia 2014
  • Kryzys w reklamie za wcześnie na to

   Obecnie bardzo często możemy odnotować duże spowolnienie gospodarcze. Nie jestem osobą ślepą i dobrze widzę, że tego typu działanie bardzo niekorzystanie odbija się na samym rynku reklamy. Niestety, ale sytuacja wydaje się być rzeczywiście trudna przekonuje mnie to przede wszystkim, że dzisiaj sondaże mówią wyraźnie o tym, że pozycja reklamy słabnie. Jednak uszy do góry, bowiem ten spadek sprawił, że otworzyły się co niektórym oczy i z pewnością jest szansa na to, aby dokonać pewnych ważnych zmian, które będą w stanie sprawić, że reklama zacznie ewoluować we właściwym kierunku, czyli tak jak tego naprawdę chcemy.

    

   Jak ma wyglądać ta ewolucja

   Oczywiście taka ewolucja to przed wszystkim spora zasługa różnorodnych mediów jakie tylko wpływają na kształt i wygląd dzisiejszej reklamy. Nie sposób tak naprawdę tego nie zauważyć reklama odbija dziś piętno w najbardziej ważnych aspektach dlatego ja sam widzę co się z nią dzieje i ciesze się, że nie można mówić jeszcze o prawdziwym kryzysie, ponieważ do niego jeszcze długa droga. Tak naprawdę to jakby nie patrzeć właściwym efektem tego wszystkiego jest zauważalne spowolnienie w działaniu reklamy, ale na szczęście są to rzeczy, które możemy już dziś bez żadnego problemu skorygować w odpowiedniej dla nas chwili.

    

   Zastrzyk świeżej energii

   

   Uznajmy, więc dzisiaj, że niektóre media potrzebują nieco zastrzyku świeżej energii aby w pełni dobrze funkcjonować i zapewniać nam zysk to bardzo ważna sprawa. Tak to właśnie dzisiaj powinno działać. Tak, więc możemy szukać odpowiedniego napędu, bowiem w tej sytuacji może to dodać nieco więcej możliwości. Ja sam oczekuje tego, że reklama stanie się znowu wartościowym produktem na, który sam będę mógł postawić każde pieniądze. Jest to, więc jakieś rozwiązanie nawet dla tych, którzy wcześniej nie byli do końca pewni czy reklama podniesie się z kolan liczy się to, że wciąż można na niej nieźle zarobić mimo ostatnich spadków.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   piątek, 19 grudnia 2014 08:57
 • czwartek, 04 grudnia 2014
  • Wpis bez tytułu

   Świat mediów i świat reklamy otacza nas niemalże z każdej strony, w każdej chwili. Dziś to wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Dawniej, reklamy to było coś, co raz na jakiś czas widzieliśmy. Gazety, czasopisma, sporadycznie radio i telewizja pokazywały nam jakieś reklamowane produkty, zachęcały do korzystania z różnych usług i towarów. Dziś sprawa jest zupełnie inna. Gazety przepełnione są reklamami. W zasadzie, to nawet więcej jest reklam niż samej treści, wywiadów czy ciekawych artykułów. Podobnie rzecz się ma z mediami audio wizualnymi. Tam również więcej czasu poświęcone jest reklamom, większy nacisk położony jest na reklamy niż na treści pozostałe. To dziwne, zwłaszcza, że reklamy cel mają jedynie komercyjny i zarobkowy. Media natomiast powinny w pierwszej kolejności przekazywać różnorodne informacje, wiadomości i treści, a nie zaś reklamy. Jednakże, jak widać, czasy się zmieniają, priorytety się zmieniają i wszystko zaczyn się inaczej układać, a to jest bardzo ważne i trzeba mieć tego świadomość. W tym zalewie reklam i przekazu jedynie komercyjnego warto zwrócić uwagę na jakość tego przekazu i jakość reklam. Jedna drugiej nie jest bowiem równa. Są reklamy na znacznie wyższym poziomie i na znacznie niższym poziomie. Wystarczy zwrócić uwagę na stronę http://www.centrumtlumaczen.pl . To jest doskonały przykład reklamy na bardzo wysokim poziomie. Strona zrobiona została z gustem, ze smakiem i pełnym profesjonalizmem. Zachęca wręcz do skorzystania z usług firmy. Nie jest ani nachalna, ani bezczelna, ani kontrowersyjna. Wszystko wygląda doskonale i na prawdę na poziomie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   czwartek, 04 grudnia 2014 17:26

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa