Blog Patryka

Wpisy

 • środa, 17 września 2014
  • O mnie

   Witam teraz powiem kilka słów o sobie nazywam się Patryk Sadowski i, na co dzień zajmuje się przeciętnymi sprawami jak normalny obywatel. Piszę o motywacji oraz o innych podobnych sprawach, mimo iż, na co dzień robię całkiem inne rzeczy. Jestem osobą spokojną dążącą do celu, który sobie wyznaczę. Mam 25 lat i wiem dobrze co muszę zrobić aby utrzymywać sportowy styl życia niezależnie od okoliczności. Dbam bardzo o swoją kondycję, ponieważ doskonale wiem jak to jest, gdy faktycznie trzeba pokazać prawdziwy wygląd. Dodatkowo w swoich wpisach staram się pokazać swoją naturę jaki jestem aby ludzie lepiej mnie odbierali co akurat w moim przypadku pokazuje to, co mam do zaoferowania. Większość moich nawyków jakie przyjmuje pomagają mi w mojej pracy co bardzo często się sprawdza. Jestem też przekonany co do tego, że moje wpisy są ciekawe i na pewno przypadną państwu do gustu. Kwestie marketingowe to, co prawda osobna sprawa, ale staram się być naturalny i otwarty wobec innych ludzi. Mam jeszcze kota i psa.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   środa, 17 września 2014 08:22
 • środa, 10 września 2014
  • Media raz jeszcze

   Wiele osób  wspomina o mediach społecznościowych które pod pewnym kątem faktycznie może świadczyć o tym że zwiększa się nasza świadomość w tak zwanej internetowej społeczności.

   Sam korzystam z mediów społecznościowych i doskonale wiem czym jest prawdziwa komunikacja. Jakby nie patrzeć to cały czas rośnie znaczenie tych prawdziwych kanałów za pomocą których otwiera się zupełnie nowy rozdział w historii.

   Cenie sobie media społecznościowe bo one są mimo wszystko cenionym źródłem informacji z którego wiele wynika. Tak to się przedstawia.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   środa, 10 września 2014 10:41
 • wtorek, 09 września 2014
  • Reklama w mediach społecznościowych

   Media i reklama to ostatnio podmioty, które podlegają ciągłemu rozwojowi. To bardzo łatwo zaobserwować, zwłaszcza że zauważyłem fakt, iż reklamy są coraz bardziej rozbudowane i wnoszą coraz to nowszą jakość do reklam.

   Gdy włączę telewizor, czy też internet to, wtedy widzę już nawet reklamy na portalach społecznościowych co sprawia, że do reklam zostaje wnoszony nowy styl, ponieważ, gdzie nie włączę jakieś strony to mam do czynienia czasem z bardzo natrętnymi, bo wyskakującymi z znienacka reklamami.

    To może nas po prostu irytować, ale tak wabi się klienta.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 września 2014 08:04
 • wtorek, 02 września 2014
  • Witajcie

   Oczywiście warto też podkreślić, że staram się podchodzić do tych wszystkich działań z dystansem aby to wszystko nie było zbyt monotonne. Tak naprawdę każdy z was może przeczytać co mam do powiedzenia na ten temat.

   Witam na moim blogu. Jak zauważyliście na mojej stronie bardzo dużo miejsca poświęcam wiadomościom oraz ogólnemu przekazowi informacji. Jest to związane z tym, że bardzo dużą uwagę poświęcam dobrej reklamie, bo praktycznie tylko taka zachęta jest w stanie przemówić mi do rozsądku i skusić na kupno danej rzeczy.

    Oczywiście reklama to motyw powszechny i stosowany w praktycznie każdej kampanii sam również stosuje podobne zabiegi, ponieważ właśnie w ten sposób mogę zdobyć jakże ważną i potrzebną popularność dla swojego bloga.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   patryksadowski12
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 września 2014 19:25

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa